Tania i szybka reklama dzięki długopisom

Każdy człowiek na naszej planecie kiedyś prawdopodobnie otrzymał w swoim życiu długopis reklamowy. Dzięki tej reklamie możliwe jest docieranie do osób z każdej grupy społecznej i każdego rodzaju konsumentów. Spowodowało to, że naprawdę szybko zyskały one popularność.

Rodzaje długopisów reklamowych

Przede wszystkim dzielimy je na te najtańsze, przeznaczone dla gigantycznych kampanii reklamowych liczonych nierzadko w setkach tysięcy egzemplarzy wysyłanych w świat i te droższe, bardziej prestiżowe. Najtańsze wykonywane są z taniego plastiku, jednak ich walory użytkowe są w pełni zachowane. Docieranie do mas jest wtedy znacznie łatwiejsze przez brak ścisłej reglamentacji długopisów. Te droższe wydawane są o wiele bardziej ścisłemu gronu odbiorców. Mogą to być stali klienci lub osoby docierające do nas i dokonujące pierwszych zakupów. Najdroższe to wydatek nawet kilkudziesięciu złotych za sztukę, jest to stanowczo za wiele dla małej kampanii.

Gdzie zamawiać?

Zamówienia przede wszystkim realizujemy przez agencje reklamowe. Sposób dotarcia jest sprawą drugorzędną. Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze cenę w porównaniu do jakości. Kiedy szukamy tanich długopisów, cena będzie jedynym wyznacznikiem i nie ma sensu zastanawiać się nad jakością, będzie ona i tak podstawowa. Droższe to już nie tylko kwestia doboru techniki nadruku i graweru, ale również i samego wyglądu długopisu. Nie obdarujemy przecież naszego stałego klienta najtańszym plastikowym długopisem z wątpliwej jakości nadrukiem. Trzeba wszakże dbać o postrzeganie nas przez klientów. Wtedy cena jest mniej ważna.

2 komentarze do “Tania i szybka reklama dzięki długopisom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *